Aan alle clubbestuursleden van VVW-Duiken
Geacht bestuurslid,
Vriendelijk verzoek om onderstaand bericht kenbaar te maken aan uw leden.
Op 12 en 13 november e.k. zal “tekdive11” plaats vinden in het Ter Elst congres center in Edegem bij Antwerpen ( http://www.tekdive11.com/nl )
Dit internationaal event zal in het teken staan van het technisch duiken. Topsprekers uit verschillende landen zullen presentaties geven over dit onderwerp.
Op de duikbeurs kunnen de laatste nieuwe ontwikkelingen op het gebied van rebreathers en tech materiaal bekeken worden. Ook de verschillende technische duikorganisaties zullen zichzelf presenteren op de beurs.
VVW-Duiken geeft weliswaar geen opleiding in technisch duiken maar toch zullen we met een mooie stand aanwezig zijn op deze beurs. Veel van onze leden hebben immers interesse in het technisch duiken of duiken al met een rebreather. We zijn er eveneens van overtuigd dat de beurs ook bezocht zal worden door beginnende duikers die we kunnen doen kennismaken met onze federatie.
VVW-Duiken heeft een uitzonderlijke regeling kunnen treffen met de organisatie van de beurs. Onze leden krijgen een korting van 7,- € op de inkomprijs op vertoon van hun lidkaart van VVW. Vergeet dus zeker uw lidkaart van VVW-Recrea niet! Je betaalt dan een inkomprijs van 10,- € in plaats van 17,- €
- login of registreer om te reageren




